JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August

JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August BIOGRAFIA

Łódź na morzu (1935)

Technika:gwasz, papier naklejony na tekturę
Wymiary:25 x 19,5 cm
31,5 x 26 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "S Jaxa | 1935"