JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August

JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August BIOGRAFIA

Morze (1930)

Technika:gwasz, akwarela, papier naklejony na tekturę
Wymiary:35,5 x 49,5 cm
43 x 57 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "S Jaxa | 1930"
Na odwrocie metka Związku Polskich Artystów Plastyków.

Lokalnie widoczne drobne zarysowania malatury.