JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August

JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August BIOGRAFIA

Na Helu (1937)

Technika:gwasz, akwarela, papier naklejony na tekturę
Wymiary:25 x 34,6 cm
48,5 x 62,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "S. Jaxa | 1937"
Na odwrocie pieczątka autorska Sotera Jaxa-Małachowskiego z odręcznym opisem obrazu.