JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August

JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August BIOGRAFIA

Wenecja (1938)

Technika:gwasz, papier naklejony na tekturę
Wymiary:50 x 35 cm
66 x 51,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "S Jaxa | 1938" [sygnatura częściowo wyblakła]
Na odwrocie metka z Salonu Sztuki Alfreda Wawrzeckiego w Krakowie.