JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August

JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August BIOGRAFIA

Łódź u brzegu - widok na molo w Orłowie (1939)

Technika:gwasz, akwarela, papier naklejony na tekturę
Wymiary:35,5 x 50,5 cm
49 x 64,5 cm (z oprawą)
Uwagi:Sygnowany i datowany p.d.: "S Jaxa | 1939" [sygnatura częściowo wyblakła]
Na odwrocie metka z Salonu Sztuki Alfreda Wawrzeckiego w Krakowie.