JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August

JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August BIOGRAFIA

Pejzaż z drzewami (1921)

Technika:gwasz, tektura
Wymiary:25 x 35 cm
32 x 41,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "S Jaxa | 1921"