JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August

JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August BIOGRAFIA

Łodzie na spokojnym morzu (1935)

Technika:gwasz, akwarela, tektura
Wymiary:20 x 40 cm
24 x 45 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "S Jaxa | 1935"