JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August

JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August BIOGRAFIA

Pergola w słońcu (1933)

Technika:gwasz, tektura
Wymiary:50 x 70 cm
88 x 67 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "S Jaxa | 1933"
Na odwrocie pieczątka autorska Sotera Jaxa-Małachowskiego z odręcznym opisem obrazu.