JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August

JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August BIOGRAFIA

Bałtycka plaża (1926)

Technika:gwasz, papier naklejony na tekturę
Wymiary:24,5 x 33 cm
32 x 41 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "S Jaxa | 1926"
Na odwrocie odręczny napis: "5055"