JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August

JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August BIOGRAFIA

Jastarnia - polskie morze (1936)

Technika:gwasz, tempera, tektura
Wymiary:35 x 50 cm
50 x 65 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "S Jaxa | 1936"
Na odwrocie oprawy metka krakowskiego Salonu Dzieł Sztuki Kazimierza Wojciechowskiego z 1937 roku.
Widoczne ubytki malatury wzdłuż lewej krawędzi obrazu.