JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August

JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August BIOGRAFIA

Łódź na spokojnym morzu (1927)

Technika:gwasz, akwarela, papier naklejony na tekturę
Wymiary:34 x 48,7 cm (w świetle passe-partout)
62 x 81,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "S Jaxa | 1927"