JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August

JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August BIOGRAFIA

Burza na morzu (1937)

Technika:gwasz, akwarela, papier naklejony na tekturę
Wymiary:22 x 50,5 cm
30,5 x 59 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "S Jaxa | 1937"