JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August

JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August BIOGRAFIA

Wschód słońca nad Bałtykiem (1922)

Technika:gwasz, akwarela, pastel, tektura
Wymiary:24,5 x 34,7 cm
29,5 x 39,7 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "S Jaxa | 1922"
Na odwrocie pieczątka autorska Sotera Jaxa-Małachowskiego.