JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Wschód słońca nad Bałtykiem (1922) |
| Technika: | gwasz, akwarela, pastel, tektura |
| Wymiary: | 24,5 x 34,7 cm 29,5 x 39,7 cm (z oprawą) |
| Sygnowany i datowany p.d.: "S Jaxa | 1922" Na odwrocie pieczątka autorska Sotera Jaxa-Małachowskiego. | |
- [2026-01-09] Podsumowanie działalności KDA w 2025 roku
- [2026-01-02] Przyjmujemy obiekty na najbliższe aukcje dzieł sztuki
- [2026-01-02] Spotkanie w biurze KDA w Warszawie - 15 I 2026
- [2025-11-20] 50. Aukcja Dzieł Sztuki (16 XII 2025) - wyniki
ul. Starowiślna 14, Kraków
Pn. - Pt. 9:00 - 17:00 |
Biuro KDA w Warszawie |