JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August

JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August BIOGRAFIA

Łodzie rybackie na Helu (1923)

Technika:gwasz, papier naklejony na tekturę
Wymiary:24,7 x 34,8 cm
34,5 x 44,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "S Jaxa | 1923"