JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August

JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August BIOGRAFIA

Bałtycka plaża (1930)

Technika:gwasz, tempera, tektura
Wymiary:23,5 x 49 cm
32 x 57,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "S Jaxa | 1930"
Na odwrocie oprawy metka sklepu i oprawy obrazów S. Schmausa przy ul. Floriańskiej 25 w Krakowie.