JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Widok z Orłowa (1927) |
| Technika: | gwasz, tempera, tektura |
| Wymiary: | 23,5 x 32,5 cm (w świetle passe-partout) 43,5 x 53 cm (z oprawą) |
| P.d. słabo widoczny ślad sygnatury "S Jaxa" Datowany p.d.: "1927" PRACA NIEDOSTĘPNA | |
- [2026-01-09] Podsumowanie działalności KDA w 2025 roku
- [2026-01-02] Przyjmujemy obiekty na najbliższe aukcje dzieł sztuki
- [2026-01-02] Spotkanie w biurze KDA w Warszawie - 15 I 2026
- [2025-11-20] 50. Aukcja Dzieł Sztuki (16 XII 2025) - wyniki
ul. Starowiślna 14, Kraków
Pn. - Pt. 9:00 - 17:00 |
Biuro KDA w Warszawie |