JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August

JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August BIOGRAFIA

Widok z Orłowa (1927)

Technika:gwasz, tempera, tektura
Wymiary:23,5 x 32,5 cm (w świetle passe-partout)
43,5 x 53 cm (z oprawą)
P.d. słabo widoczny ślad sygnatury "S Jaxa"
Datowany p.d.: "1927"