JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August

JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August BIOGRAFIA

Noc nad wybrzeżem (1936)

Technika:gwasz, tempera, papier naklejony na tekturę
Wymiary:24,5 x 35 cm
36 x 46 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "S Jaxa | 1936"
Na odwrocie pieczątka autorska Sotera Jaxa-Małachowskiego.