JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August

JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August BIOGRAFIA

Port w Szczecinie (1920)

Technika:gwasz, tempera, pastel, tektura
Wymiary:35 x 27,5 cm
69 x 58,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "S Jaxa | 1920"