JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August

JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August BIOGRAFIA

Morze (1941)

Technika:gwasz, tempera, papier naklejony na tekturę
Wymiary:35,4 x 50,3 cm
48,5 x 63 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "S Jaxa" [sygnatura wyblakła, słabo widoczna]
Datowany p.d.: "1941"
Na odwrocie pieczątka autorska Sotera Jaxa-Małachowskiego.