JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August

JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August BIOGRAFIA

W Wenecji (1925)

Technika:gwasz, tempera, papier naklejony na tekturę
Wymiary:50 x 70 cm
57 x 76,5 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "S Jaxa" [sygnatura wyblakła, bardzo słabo widoczna]
Datowany p.d.: "1925"