JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August

JAXA-MAŁACHOWSKI Soter August BIOGRAFIA

Noc na morzu (1937)

Technika:gwasz, tempera, tektura
Wymiary:25 x 35 cm
40 x 49,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "S Jaxa | 1937"