BAJ Stanisław

BAJ Stanisław BIOGRAFIA

Rzeka Bug (2021)

Technika:olej, płótno
Wymiary:20 x 50 cm
33,8 x 63,5 cm (z oprawą)
p.d.: "S.Baj"
Opisany na odwrocie: "Stanisław Baj | Rzeka Bug | w jesieni 2021"