BARABASZ Stanisław

BARABASZ Stanisław BIOGRAFIA

Chycówka zimą (1943)

Technika:ołówek, akwarela, papier
Wymiary:15 x 22,5 cm
19 x 26,5 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany l.d.: "St. Barabasz"
Opisany ołówkiem p.d.: "870"
Na odwrocie oprawy opis autorski: "WPani Mariji Straszewskiej | ofiaruję St.Barabasz | Zakopane w grudniu 1948", "870"