BATRUCH Stanisław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Rodzina (wg H. Daumier) |
| Technika: | akryl, płótno |
| Wymiary: | 73 x 65 cm |
| Sygnowany i opisany l.d.: "St. Batruch w/g. H. Daumier" Opisany na odwrocie: "Stanisław Batruch | Rodzina | w/g. H. Daumier | 73 x 65 cm. | acryl" | |
- [2026-01-09] Podsumowanie działalności KDA w 2025 roku
- [2026-01-02] Przyjmujemy obiekty na najbliższe aukcje dzieł sztuki
- [2026-01-02] Spotkanie w biurze KDA w Warszawie - 15 I 2026
- [2025-11-20] 50. Aukcja Dzieł Sztuki (16 XII 2025) - wyniki
ul. Starowiślna 14, Kraków
Pn. - Pt. 9:00 - 17:00 |
Biuro KDA w Warszawie |