BORYSOWSKI Stanisław

BORYSOWSKI Stanisław BIOGRAFIA

Krajobraz z rzeką (1939)

Technika:olej, płótno
Wymiary:62 x 70 cm
67 x 75,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "1939 Borysowski"

PROWENIENCJA:
- kolekcja rodziny artysty