BORYSOWSKI Stanisław

BORYSOWSKI Stanisław BIOGRAFIA

Pejzaż z pastwiskiem

Technika:olej, płótno
Wymiary:60 x 65,5 cm
65,5 x 70,5 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "Borysowski"

PROWENIENCJA:
- kolekcja rodziny artysty