BORYSOWSKI Stanisław

BORYSOWSKI Stanisław BIOGRAFIA

Zima w miasteczku

Technika:olej, płótno
Wymiary:65 x 82
73,5 x 89 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "Borysowski"

PROWENIENCJA:
- kolekcja rodziny artysty