CZAJKOWSKI Stanisław BIOGRAFIA | |
| Tytuł: | Stogi (Holandia) (1914-1917) |
| Technika: | olej, tektura |
| Wymiary: | 37 x 45 cm 49 x 57,5 cm (z oprawą) |
| Sygnowany l.d.: "ST. CZAJKOWSKI" Na odwrocie metka Centralnego Biura Wystaw Artystycznych w Warszawie z Wystawy Pośmiertnej prezentowanej w gmachu Zachęty (grudzień 1980 - styczeń 1981). Na odwrocie numery inwentarzowe: "St.Cz. | inw. 282" Obraz wymieniony na pozycji nr 162 w kategorii malarstwo olejne w katalogu wystawy monograficznej Stanisław Czajkowski (1878-1954), red. B. Mitschein, "Zachęta" Centralne Biuro Wystaw Artystycznych, grudzień 1980 - styczeń 1981, Warszawa 1981, s. nn | |