CZAJKOWSKI Stanisław BIOGRAFIA | |
Tytuł: | W lesie (1924) |
Technika: | olej, tektura |
Wymiary: | 23,7 x 32,6 cm |
Uwagi: | Sygnowany i datowany p.d.: "ST. CZAJKOWSKI 1924" Na odwrocie numery inwentarzowe: "St.Cz. | inw. 88" Na odwrocie metka z Centralnego Biura Wystaw Artystycznych informująca o udziale obrazu w Wystawie Pośmiertnej Stanisława Czajkowskiego w gmachu "Zachęty" (grudzień 1980 - styczeń 1981). Opisany na odwrocie obcą ręką. Obraz wymieniony na pozycji nr 247 w kategorii malarstwo olejne w katalogu wystawy monograficznej Stanisław Czajkowski (1878-1954), red. B. Mitschein, "Zachęta" Centralne Biuro Wystaw Artystycznych, grudzień 1980 - styczeń 1981, Warszawa 1981, s. nn. PRACA NIEDOSTĘPNA |