CZAJKOWSKI Stanisław

CZAJKOWSKI Stanisław BIOGRAFIA

Pejzaż z wiatrakiem

Technika:olej, tektura
Wymiary:37,5 x 45,5 cm
51,5 x 59,5 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "ST. CZAJKOWSKI"