DOBRZYŃSKI Stanisław

DOBRZYŃSKI Stanisław
DOBRZYŃSKI StanisławDOBRZYŃSKI StanisławDOBRZYŃSKI Stanisław
Tytuł:Bolszewicy (1917) - para karykatur
Technika:tusz, gwasz, akwarela, papier
Wymiary:szczegóły w uwagach poniżej
1. Stanisław Dobrzyński, "Bolszewik na koniu" (1917)
Wymiary w świetle oprawy: 42,5 x 50,5 cm
Wymiary z oprawą: 49 x 57 cm
Sygnowany i datowany p.d.: "STANISŁAW | DOBRZYŃSKI | 17"

2. Stanisław Dobrzyński, "Bolszewicy - narada" (1917)
Wymiary w świetle oprawy: 44,5 x 42 cm
Wymiary z oprawą: 51,5 x 49 cm
Sygnowany i datowany p.g.: "STANISŁAW | DOBRZYŃSKI | 17"
Cena wywoławcza:1900 zł
złóż zlecenie