FABIJAŃSKI Stanisław

FABIJAŃSKI Stanisław BIOGRAFIA

Wawel (1917)

Technika:gwasz, akwarela, papier naklejony na tekturę
Wymiary:16,5 x 26 cm (w świetle passe-partout)
33 x 43 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "St. Fabijański 1917. | Kraków"
Opisany przez artystę numerem 7 (p.d.).