FABIJAŃSKI Stanisław

FABIJAŃSKI Stanisław BIOGRAFIA

Księżyc nad bazyliką Mariacką

Technika:akwarela, gwasz, papier naklejony na tekturę
Wymiary:69,7 x 50 cm
88 x 68 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "St. Fabijański"
Na odwrocie dwie pieczęcie krakowskiego magazynu przyborów malarskich Róży Aleksandrowicz.