FABIJAŃSKI Stanisław

FABIJAŃSKI Stanisław BIOGRAFIA

Wawel. Widok na Kurzą Stopkę (1945)

Technika:pastel, gwasz, papier naklejony na tekturę
Wymiary:41,5 x 27 cm (w świetle passe-partout)
62 x 46,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "St. Poraj Fabijański 1945."