FABIJAŃSKI Stanisław

FABIJAŃSKI Stanisław BIOGRAFIA

Katedra na Wawelu

Technika:gwasz, akwarela, pastel, karton
Wymiary:32 x 46,5 cm
40,5 x 54 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "St. Fabijański"