FABIJAŃSKI Stanisław

FABIJAŃSKI Stanisław BIOGRAFIA

Kraków - zakole Wisły (1923)

Technika:autolitografia podkolorowana gwaszem i kredką, karton naklejony na tekturę
Wymiary:43,5 x 56 cm
58 x 70,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "St. Fabijański 1923."
Opisany na odwrocie: "Stwierdzam że tę autolitografię podkolorowaną własnoręcznie | wykonałem li tylko w paru egzemplarzach | Stanisław Fabijański - | Kraków - 1939. -"