FABIJAŃSKI Stanisław

FABIJAŃSKI Stanisław BIOGRAFIA

Księżyc nad kościołem Mariackim

Technika:akwarela, gwasz, pastel, karton naklejony na tekturę
Wymiary:47,5 x 34 cm
65,5 x 50 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "St. Fabijański"
Miejscami widoczne wykwity na podłożu.