FABIJAŃSKI Stanisław

FABIJAŃSKI Stanisław BIOGRAFIA

Kraków nocą - widok na kościół św. Wojciecha

Technika:gwasz, akwarela, papier naklejony na tekturę
Wymiary:34,5 x 24,5 cm
45 x 35 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: " St. Fabijański"