FABIJAŃSKI Stanisław

FABIJAŃSKI Stanisław BIOGRAFIA

Kościół św. Wojciecha w Krakowie

Technika:gwasz, akwarela, papier naklejony na tekturę
Wymiary:49 x 30 cm
66 x 47 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "St. Fabijański"
Na odwrocie fragment pieczęci krakowskiego magazynu przyborów malarskich Róży Aleksandrowicz.