JAKUBCZYK Stanisław

JAKUBCZYK Stanisław BIOGRAFIA

Za zasłoną

Technika:olej, tektura
Wymiary:99,5 x 54,5 cm
105 x 60 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "JAKUBCZYK"