MAZUŚ Stanisław

MAZUŚ Stanisław BIOGRAFIA

Refleksje na Cykladach (2002)

Technika:olej, płótno naklejone na płytę
Wymiary:40 x 50 cm
47,8 x 57,6 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "SMazuś 2002"
Opisany p.d.: "SYROS"
Na odwrocie nalepka autorska z błędnie opisanymi wymiarami obrazu.