PACIOREK Stanisław

PACIOREK Stanisław BIOGRAFIA

Pejzaż z Salwatora (1941)

Technika:olej, tektura
Wymiary:32 x 40,7 cm
38 x 47,9 cm (wymiary z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: „StPaciorek | Salvator 941.”