PACIOREK Stanisław

PACIOREK Stanisław BIOGRAFIA

Kwitnący sad (1942)

Technika:olej, płótno
Wymiary:39,5 x 54 cm
49 x 63,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany p.d.: "St. Paciorek | Salwator 942."