PACIOREK Stanisław

PACIOREK Stanisław BIOGRAFIA

Cerkiew w Rafajłowej

Technika:olej, tektura
Wymiary:34,6 x 24,6 cm
45 x 34,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i opisany l.d.: "St. Paciorek | Rafajłowa"