PACIOREK Stanisław

PACIOREK Stanisław BIOGRAFIA

W ogrodzie

Technika:olej, tektura
Wymiary:34,7 x 49,6 cm
47,5 x 62,5 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "Paciorek St"