PACIOREK Stanisław

PACIOREK Stanisław BIOGRAFIA

Na wsi pod Krakowem

Technika:olej, tektura
Wymiary:35 x 50 cm
49 x 65 cm (z oprawą)
Sygnowany p.d.: "Paciorek"