PACIOREK Stanisław

PACIOREK Stanisław BIOGRAFIA

Mury Krakowa - widok na Bramę Floriańską

Technika:olej, tektura
Wymiary:20,5 x 30,5 cm
42 x 50 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "St. Paciorek"
Na odwrocie metka Salonu Obrazów i Dzieł Sztuki L. Błasiaka w Krakowie.