PACIOREK Stanisław

PACIOREK Stanisław BIOGRAFIA

Boże Ciało - przed kościołem w Woli Radziszowskiej

Technika:olej, tektura
Wymiary:68 x 50,3 cm
88 x 68 cm (z oprawą)
Sygnowany l.d.: "St. Paciorek"
Opisany na odwrocie: "Wola Radziszowska | St. Paciorek | Kraków"