PACIOREK Stanisław

PACIOREK Stanisław BIOGRAFIA

Procesja Bożego Ciała

Technika:olej, tektura
Wymiary:48,5 x 67 cm
62 x 80,5 cm (z oprawą)
Sygnowany i opisany p.d.: "St. Paciorek | Modlnica"