PACIOREK Stanisław

PACIOREK Stanisław BIOGRAFIA

Podkrakowska wieś (1923)

Technika:olej, tektura
Wymiary:55,7 x 58 cm
73 x 75 cm (z oprawą)
Sygnowany i datowany l.d.: "St. Paciorek 923."